+48 795 520 177

AKTUALNOŚCI

Rolki na LUCE Arenie


LUCE Arena jest jedynym krytym rolkowiskiem na Podbeskidziu.

 

Jakie są zalety rolek? Jazda na rolkach pozwala zwiększyć odporność na stres, obniża ciśnienie krwi, poprawia wydolność serca i płuc, nie obiąża kolan tak jak bieganie. Same pozytywy, prawda?  Teraz pojawia się pytanie, gdzie bezpiecznie jeździć na rolkach lub znaleźć miejsce na rolki, gdy pada na zewnątrz? Nadchodzimy pośpiesznie z odpowiedzią! Zapraszamy na LUCE Arenę !!!

 

 

 

 

 

Tutaj nasuwają się pytania?

A co jeśli nie potrafię jeździć, ale chciałbym/łabym się nauczyć?

A jeśli już jeżdżę bardzo dobrze, a chciałbym/łabym się dalej rozwijać? LUCE Team śpiesznie nadchodzi z odpwiedzią! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

 

ZAPISY NA AKTUALNY CYKL SZKOLENIOWY ZNAJDUJĄ SIĘ 
<<<<< Kliknij TU>>>>>

 

 

Szkółki na różnym poziomie zaawanowania, w różnym wieku, jazda dowolna, freeskate, sekcja slalomowa,. Nasza oferta jest dopasowana do Państwa potrzeb i zaintersowań!

 

UWAGA! Podczas każdych zajęć dzieci oraz młodzież do 16 roku życia jest zobowiązana posiadać kask i komplet ochraniaczy. Istnieje możliwość wypożyczenia całego sprzętu na recepcji LUCE Areny. Zalecamy z racji bezpieczeństwa, aby także osoby dorosłe na zajęciach posiadały kask oraz komplet ochraniaczy.

 

Nauka jazdy na rolkach dla dzieci

Warto już od najmłodszych lat zaczać przygodę z rolkami!

 

Poziom 0 - Pierwsze kroki na rolkach to zajecia skierowane dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem rolek. Ważne jest, aby pierwsze kroki na rolkach stawiać z instruktorem, dzięki czemu unikniemy nabycia błędnch zachowań podczas jazdy.

 

 

Poziom 1 - Grupa podstawowa to zajecia przeznaczone dla dzieci, które czują się już w miarę pewnie na rolkach oraz potrafią poruszać sie do przodu. Jaki jest cel tych zajęć? Nauka hamowania, skręcania, jazdy do tyłu oraz nabranie pewności w jeździe.

 

 

Poziom 2 - Grupa średnio zaawansowana to zajecia przeznaczone dla dzieci, które już mocno wkręciły się na w rolki i chcą jeszcze wiecej. W progamie min Hamowanie beczką -Hamowanie Literą T (t-stop) -Nauka hamowania powerslide -Skręcanie po okręgu -Jazda na 1 nodze -Przekładanka przodem -Przekładanka tyłem -Jazda tyłem -Pokonywanie nierówności -Skok podczas jazdy nad przeszkodą -Obroty do jazdy tył/przód -Whelingi na 1 kole

 

 

Poziom 3 - Grupa zaawansowana tozajecia przeznaczone dla dzieci które lubią żadny problem nie straszny. W progamie min pokonywanie przeszkód, skoki przez na przeszkody, Obroty do jazdy tył/przód (różne techniki) i wiele wiele innych.

 

 

 

 

Nauka jazdy na rolkach dla dorosłych

Na naukę jazdy na rolkach nigdy nie jest za późno!

 

Poziom 0 - Grupa Pierwsze kroki na rolkach to zajęcia przewidziane dla osób, które chcą dopiero rozpocząć jazdę na rolkach. W programie tych zajęć przewidzieliśmy prawidłową i bezpieczną pozycję na rolkach, bezpieczne upadanie, koordynację oraz balansowanie ciałem, podstawy jazdy do przodu, skręty, omijanie prostych przeszkód, hamowanie pługiem, hamowanie t-stop, obrót o 180 stopni oraz podstawy jazdy tyłem. Brzmi to wszystko zachęcająco, prawda? 

 

Poziom 1 - Grupa Podstawa ++ średnio - zaawansowana, czyli tak zwane ,,szlify". Dla wszystkich, którzy opanowali umiejętności z kursu grupy podstawowej i chcą dalej doskonalić elementy jazdy na rolkach. 

 

 

Poziom 2 - Zawansowana to FREESKATE czyli tak zwany high level. Dla wszystkich, którzy opanowali umiejętności z dwóch poprzedzających kursów zapraszamy na te zajęcia, gdzie będziemy, pod okiem naszych licencjonowanych instruktorów Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, poznawać tajniki dynamicznej jazdy do przodu, podstawy slalomu (fish,snake,cross), przeplatanka przodem i tyłem, zaawansowana jazda tyłem, przeskoki nad przeszkodą, gry i zabawy grupowe na rolkach, elementy mini-hokeja. 

 

 

Freestyle slalom dla każdego, czyli slalom na rolkach . Jest to dyscyplina, która polega na wykonywaniu różnego rodzaju trików pomiędzy kubkami ustawionymi w równych odstępach. Jest to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej kreatywnych sposobów nauki podstaw jazdy. Zajęcia dla wszystkich rolkarzy, dzieci jak i również dorosłych, którzy chcieliby spróbować jazdy między kubeczkami zapraszamy:

 

 

Lekcje indywidualne z naszymi instruktorami Jeśli nie pasują ci terminy zajęć zorganizowanych, albo wolisz indywidualne podejście w nauczaniu jazdy na rolkach, zachęcamy do umównienia się na lekcję indywidualną z Wojtkiem, Wiktorem. Informacje o wolnych terminach pod numerem 795 520 177

 

Jazda dowolna zapraszamy wszystkich, którzy chcą po prostu pojeździć na rolkach na jedynym na Podbeskidziu, krytym rolkowisku, na którym syntetyczna nawierzchnia maty STILMAT zapewni maksymalne bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy. Z racji, dużej liczby zajęć zorganizowanych w godzinach popłudniowych oraz wcześniejszych rezerwacji, prosimy o wcześniejsze zapoznianie się z dostępnością rolkowiska na jazdę indywidualną w kalendarzu zamieszczonym poniżej.

 


I LOVE Rolki

Kolejny cel zrealizowany. Team LUCE oficjalnie zaczyna przygodę z projektem I LOVE ROLKI. Na naszej Arenie możecie się szkolić pod okiem instruktorów PZSW.  Oprócz szkolenia czekaja na Was spotkania i warsztaty z zaproszonymi rolkarzami, imprezy, konkursy i wiele innych.

Zapraszamy na zajęcia.

Przypomnijmy:

„Projekt założyła w 2012 roku grupa rolkowych entuzjastów, którzy swoją pasją chcieli zarażać innych. Przez 6 lat działalności zorganizowali kilkadziesiąt pokazów, warsztatów, zajęć oraz mini zawodów w różnych miastach na terenie całego kraju. Obecnie zespół I Love Rolki składa się z ponad 70 instruktorów, pochodzących z różnych części Polski, którzy doświadczeni są w różnych dyscyplinach inline skatingu. Ich głównym celem jest przybliżenie początkującym rolkarzom różnego typu możliwości jakie daje jazda na rolkach.

Bez wątpienia nie ma w Polsce drugiego takiego projektu, dzięki któremu pod okiem doświadczonych trenerów można spróbować swoich sił w przeróżnych rolkowych dyscyplinach.” – www.iloverolki.pl

 


Poniżej przedstawiamy cennik jazdy dowolnej, zajęć zorganizowanych, indywidualnych, serwisu oraz wypożyczalni.


 

 

AKTUALNOŚCI