tel: +48 795 520 177

 

 

AKTUALNOŚCI

  Wojciech Mendakiewicz

 • Moja specjalność: Jestem Instruktorem hokeja na lodzie, instruktorem PZSW oraz absolwentem AWF w Krakowie. Od najmłodszych lat związany jestem z łyżwami i rolkami, jestem zawodnikiem drużyny hokejowej na rolkach LUCE Bielsko-Biała oraz na lodzie Vikings Oświęcim. Obecnie prowadzę drużynę młodzika w hokeju na rolkach i drużynę seniorów w Klubie KS LUCE Bielsko-Biała.
 • Poza rolkami: Spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi oraz rozwijam pasję jaką jest jazda na rolkach i łyżwach.
   
 • Osiągnięcia: Założenie rodziny: Żona Asia i 2 letni Syn Mikołaj :)
  Hokej na lodzie:
  Mistrzostwo Polski Centralnej ligi juniorów w 2008 roku.
  Hokej na rolkach:
  5 Miejsce w Mistrzostwach Polskiej Ligi Hokeja na rolkach w 2017 roku
 • Sam o sobie: Całe moje życie związane jest z hokejem. Połączenie mojej największej pasji z pracą zawodową, to tak jakbym nigdy nie był w pracy.
  Najbardziej cieszy mnie praca z dziećmi, kiedy po zajęciach widzę uśmiech na ich zmęczonych twarzach. Do zobaczenia na treningu.

 


Wiktor Osierda

 

 • Moja specjalność: Zarażanie miłością do rolek. W klubie, w którym mam zaszczyt pracować zajmuję się podstawami dzieci. Uśmiech dziecka po interesujących zajęciach wynagradza trud włożony w trening. Jak to bywa, dzieci przychodzą z rodzicami na zajęcia, co powoduje połknięcie bakcyla rolkowego. Wtedy pojawiam się ja - prowadzę zajęcia od podstaw dorosłych oraz doskonale technikę bardziej zaawansowanych rolkarzy.
  "W zdrowym ciele, zdrowy duch" ta zasada góruje w zajęciach Roller Fitness. Uwierzcie, nawet nie jesteście świadomi, o istnieniu mięśni, które pracują podczas treningu fitness.
  Szkolenie indywidualne? Jasne, lecz musisz poczekać, kolejki są długie. Nie martw się, Warto zaczekać.
 • Poza rolkami: Dyplomowany fizjoterapeuta oraz masażysta. Łącze wiedzę anatomiczną,fizjologiczną z nauką jazdy na rolkach.
  Gra w hokeja na rolkach, łyżwach od zawsze (5-6 rok życia) to ta dyscyplina sprawiła, że teraz jestem wśród najlepszych instruktorów w mieście.
  Sportowy tryb życia od zawsze.
   
 • Osiągnięcia: Z dziedzin związanych z rolkami, najwięcej to kategoria hokej na rolkach. To właśnie z moją drużyną KS LUCE Bielsko-Biała zdobywaliśmy 5 miejsca w Mistrzostwach Polski PLHR.
  Oczywiście ilość dobrze wyuczonych technicznie osób na rolkach, jak również zarażenie pasją jest dla mnie największą nagrodą.
  Zdobycie legitymacji certyfikowanego instruktora PZSW.
 • Sam o sobie: Pozytywnie nakręcony dobrą energią, którą widać na zajęciach.
  Ciągle czegoś brakuje w technice do bycia jeszcze lepszym. Dlatego trening, trening i jeszcze raz dobry trening sprawia, że stajesz się mistrzem.
  Gaduła jakich mało, spróbuj mnie przegadać.
  Pamiętaj, za pasją idą tłumy.

 


Mateusz Kempiński

 • Specjalność: 

Zakręcony na punkcie kółek, w każdej postaci. Rolki, wrotki, hulajnoga, rower to jego świat. Od dziecka związany ze sportem. Uwielbia długodystansowe tripy na rolkach. Aktualnie wytyczył sobie nowy cel związanym z rolkami: cykliczny udział w maratonach na rolkach. Marzy o realizacji projektu #rolkowecamino, czyli przejeździe z Bielska – Białej do Santiago de Compostela w Hiszpanii, oczywiście na rolkach (ponad 3200 km drogi). Jako instruktor i trener w LUCE Arenie lubi pracę z ludźmi.

 

 • Poza rolkami:

Spędza czas z najbliższymi. Z wykształcenia jest pedagogiem. W karierze zawodowej posiada szeroki wachlarz doświadczenia. W wolnych chwilach robi wszystko co związanie z wodą: pływak, ratownik wodny, sternik motorowodny, żeglarz jachtowy. Lubi robić „coś z niczego”. Kręcą go podróże oraz survival.

 

 • Osiągnięcia:

Największym osiągnięciem jest życie wg zasady: „niemożliwe nie istnieje”. Organizator najdłuższego Nightskatingu w historii (120 km w jedną noc). Pomysłodawca i organizator Pielgrzymek na hulajnogach i rolkach (dotychczas 7 edycji)
Członek Nightskating Team

 

 • Sam o sobie:

Jestem szalony. Nie boję się podejmować trudnych decyzji i nowych wyzwań. Pracuję z ludźmi dlatego, że lubię ukazywać im to, kim mogą się stać dzięki treningowi i ciężkiej pracy. Ciągle się rozwijam, bo wiem, że tylko pasjonaci są skazani na sukces!

 

 •  + 48 519 451 457
 •  mateuszkempinski6@gmail.com

Daniel Przewłocki


Członek zespołu Fundacji LUCE, odpowiedzialny za prace administracyjno – sportowe. Jego największa pasją jest życie i dzielenie się wiarą katolicką, W wolnych chwilach uwielbia czytać książki z gatanku fantasy, młodzieżowe i humorystyczne oraz oglądać seriale komediowe. Prywatnie osoba uśmiechnięta, otwarta, empatyczna i straszny gaduła.

 


 

 

 

 

AKTUALNOŚCI