+48 795 520 177

AKTUALNOŚCI

Fundatorzy i zarząd:

Troje przyjaciół, którzy postanowili swoje marzenia połączyć w jedno. Chcą nieść Światło tam, gdzie panuje mrok. Mocno ufają, że razem z Tym, który jest światłością świata stworzą coś pięknego. Pełni radości, pomysłów i zapału do pracy stworzyli Fundację LUCE.

Ks. Mateusz Dudkiewicz – w roku 2007 przyjął święcenia kapłańskie z rąk biskupa Tadeusza Rakoczego. Obecnie wikariusz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej. Nauczyciel w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Bielsku-Białej. W wolnych chwilach rozwija swoje liczne zainteresowania sportowe: hokej, narciarstwo, żeglarstwo, ale to jedynie cześć jego “uzależnień”. Człowiek tysiąca pomysłów, który zwykł powtarzać za św. Janem Bosko “odpoczniemy w niebie”.

Iwona Gaweł – Kobieta sukcesu, która z powodzeniem potrafi się sobą dzielić z innymi. Pełna radości i pozytywnego nastawienia. Zawsze chętna, by nieść pomoc innym. W wolnych chwilach uwielbia spotykać się z ludźmi i aktywnie spędzać czas. W każdym napotkanym człowieku dostrzega dobro.

Katarzyna Wróblewska – od lat zakochana w muzyce gospel i wiecznym mieście. Siostra pięciu braci, żona jednego męża. Swoim instynktem macierzyńskim otacza nie tylko swoje dzieci, ale również każdą inicjatywę, która ma pomóc innym. Osobiście odpowiedzialna za realizację pomysłów brata….Prezesa.

 

AKTUALNOŚCI