tel: +48 795 520 177

 

 

AKTUALNOŚCI

Sauna na LUCE Arenie


Sprawdzi się świetnie jako uzupełnienie treningu lub jako chwila relaksu. Jest idealnym sposobem na relaks i szybkie odzyskanie sił - wysoka temperatura nie tylko rozluźnia ciało, ale także łagodzi bóle mięśni i stawów.

Nasza sauna może być wykorzystana w trybie:

  • infrared zalecane jako dopełnienie treningu, można z niej korzystać bezpośrednio po wysiłku. W temperaturze 30-50°C  nie obciążamy sercowo-naczyniowego, możemy z niej korzystać codzinnie stosując jeden 20 minutowy cykl. Pozwoli nam to zmniejszyć ból wynikający z przetrenowania oraz złagodzić objawy naciągnięcia mięśni i ścięgien. Natomiast w temperaturze >50°C zalecana jest w dni, gdy nie uprawiamy intensywnego wysiłku fizycznego, do 2 razy w tygodniu po 15 minut.
  • sauny suchej fińska, temperatura 85°C nawet do 110°C, wilgotność <10%. Zaleca się stosować maksymalnie raz w tygodniu oraz nie więcej niż trzy cykle 12-minutowe rozdzielone schłodzniem. 
  • sauny mokrej, temperatura 75 – 90 °C,  wilgotność <40%. Para wytwarzana jest okresowo poprzez polewanie rozgrzanych kamienii wodą. Należy stosować nie więcej niż raz w tygodniu, maksymalny czas trwania to 15 minut w 3 cyklach, rozdzielone schłodzeniem.  

 

 

Jednorazowe wejście (dla minimum 2 osób) na 30 min - 20 zł/osobę.

Rezerwacji można dokonać osobiście na recepcji lub telefonicznie: 795 520 177.

 

 

AKTUALNOŚCI