+48 795 520 177

AKTUALNOŚCI

Hokej na rolkach na LUCE Arenie


Hokej na rolkach (in-line) jest bliźniaczą dyscypliną hokeja na lodzie. Zamiast łyżew - rolki, zamiast lodu - nawierzchnia syntetyczna STILMAT. Reszta nie różni się znacząco od hokeja na lodzie. Cel - zdobycie jak największej ilości bramek. Nigdy nie liczy się poziom na którym grasz. Liczy się walka o zwycięstwo. W każdym meczu.

 

Hokej na rolkach w Bielsku-Białej początki

Hokej na rolkach w Bielsku-Białej miał początek na terenach wokół hali pod Dębowcem. To tam był pierwsze rolkowisko. To tam odbywały się pierwsze mecze hokeja na rolkach Bauer Ligii. To tam pierwsze kroki stawiali przyszli hokeiści. To TAM wszystko się zaczęło!

 


Polska Liga Hokeja na Rolkach

KS LUCE Bielsko-Biała w minionym sezonie 2018r. w rozgrywkach Polskiej Ligii Hokeja na Rolkach wystawił dwa zespoły - LUCE Bielsko-Biała oraz LUCE Bielsko-Biała II. Zespół LUCE Bielsko-Biała w finałowych rozgrywkach zajęło 5 miejsce. Finały PLHR były organizowane w dniach 22-24.06.2018r. w Cieszynie, gdzie przybyły zepsoły z całej Polski. Organizatorem całej imprezy był Klub Sportowy LUCE Bielsko-Biała oraz Fundacja LUCE.

Poniżej prezentujemy wideo podsumowujące czerwcowe zmagania w hokeju na rolkach.

 

 


 

Treningi dla młodzieży i dorosłych
w każdy
wtorek i czwartek 20:30-22:00

 

 

 

AKTUALNOŚCI