+48 795 520 177

AKTUALNOŚCI

Aktualności


03.10.2018r.

Wrzesień w klubie LUCE Cieszyn

Klub Sportowy LUCE Cieszyn we wrześniu ruszył z regularnymi treningami w ramach sekcji hokeja, przygotowującymi do sezonu lodowego.

Zajęcia odbywały się 3 razy w tygodniu - poniedziałek, środa, piątek w godzinach 17.30-19:00. Ze względu na brak lodu na Hali Sportowo-Widowiskowej zajęcia odbywały się w plenerze, jeżeli pozwalały na to warunki pogodowe lub na terenie Hali Sportowej - betonowa powierzchnia głównej areny sportowej, szatnia, schody. Zarówno starzy, jak i nowi członkowie klubu zapraszani byli także do Bielska Białej na sobotnie sparingi hokejowe na rolkach, które odbywały się w LUCE Arena.  


We wrześniu ruszyły również rozgrywki w ramach ŚZHL -kat MIKRUS. Nasi młodzi hokeiści rozegrali już swój pierwszy mecz z drużyną z Janowa. Kolejne już w najbliższy weekend.
W ramach akcji promocyjnej zorganizowaliśmy zajęcia w Szkole Podstawowej nr 6 w Cieszynie, w których udział wzięło około 100 dzieci, a także wzięliśmy udział w Pikniku Organizacji Pozarządowych.

Wrzesień pomimo trudności organizacyjnych ze względu na brak lodu zaliczamy mimo wszystko do udanych.

 


1.10.2018r.

Nabór do szkółki hokeja w Cieszynie!

Wyczekiwany długo dzień dzisiaj nastał!

Wracamy na lodowisko! Kto jeszcze nie dołączył do naszego grona młodych hokeistów, ma do tego świetną okazje. Zapraszamy na trening - Hala Sportowo-Widowiskowa.

Dla osób, które nie mają swojego sprzętu udostępniamy nasz własny.


 

AKTUALNOŚCI