+48 795 520 177

AKTUALNOŚCI

Rolki na LUCE Arenie


LUCE Arena jest jedynym krytym rolkowiskiem na Podbeskidziu.

 

Jakie są zalety rolek? Jazda na rolkach pozwala zwiększyć odporność na stres, obniża ciśnienie krwi, poprawia wydolność serca i płuc, nie obiąża kolan tak jak bieganie. Same pozytywy, prawda?  Teraz pojawia się pytanie, gdzie bezpiecznie jeździć na rolkach lub znaleźć miejsce na rolki, gdy pada na zewnątrz? Nadchodzimy pośpiesznie z odpowiedzią! Zapraszamy na LUCE Arenę !!!

 

 

 

 

 

 

 

Tutaj nasuwają się pytania?

A co jeśli nie potrafię jeździć, ale chciałbym/łabym się nauczyć?

A jeśli już jeżdżę bardzo dobrze, a chciałbym/łabym się dalej rozwijać? LUCE Team śpiesznie nadchodzi z odpwiedzią! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Szkółki na różnym poziomie zaawanowania, w różnym wieku, jazda dowolna, freeskate, sekcja slalomowa, rollerobic, czyli fitness na rolkach. Nasza oferta jest dopasowana do Państwa potrzeb i zaintersowań!

 

UWAGA! Podczas każdych zajęć dzieci oraz młodzież do 16 roku życia jest zobowiązana posiadać kask i komplet ochraniaczy. Istnieje możliwość wypożyczenia całego sprzętu na recepcji LUCE Areny. Zalecamy z racji bezpieczeństwa, aby także osoby dorosłe na zajęciach posiadały kask oraz komplet ochraniaczy.

 

Nauka jazdy na rolkach dla dzieci

Warto już od najmłodszych lat zaczać przygodę z rolkami!

Poziom 0 - Podstawy dzieci ,,Mój pierwszy raz" zajecia skierowane dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem rolek. Ważne jest, aby pierwsze kroki na rolkach stawiać z instruktorem, dzięki czemu unikniemy nabycia błędnch zachowań podczas jazdy.

 

Poziom 1  -Grupa podstawowa to zajecia przeznaczone dla dzieci, które czują się już w miarę pewnie na rolkach oraz potrafią poruszać sie do przodu. Jaki jest cel tych zajęć? Nauka hamowania, skręcania, jazdy do tyłu oraz nabranie pewności w jeździe.

Poziom 2 - Grupa zaawansowana jest przeznaczona dla dzieci, które opanowały już wszystkie podstawy jazdy na rolkach, a chciałby nauczyć się dynamicznej jazdy oraz szybko opanować podstawy innych dyscyplin.

 

 

 


 

Kurs nauki jazdy dla dzieci  to zajecia bardziej sformalizowane z dużą ilościa elementów technicznych. Kurs trwa 10 tygodni i jest zakończony egzaminem i wydaniem certyfikatu. Poziomy kursu 0,1,2 odpowiadają poziomom szkółek opisanymi powyzęj.

 

Uwaga! Grupy na kursy są zamknięte i wymagają obowiązkowego zapisu. Informacje o najbliższych zapisach znajdują się w zakładce aktualnosci albo pod numer telefonu 795 520 177

 

Bladecross   to zajecia uczące pokonywanie przeszkód, naukę jazdy po nierównościach, róznego rodzaju skoków.

 

 

Nauka jazdy na rolkach dla dorosłych

Na naukę jazdy na rolkach nigdy nie jest za późno!

 

Poziom 0 Grupa podstawowa ,,Mój pierwszy raz" to zajęcia przewidziane dla osób, które chcą dopiero rozpocząć jazdę na rolkach. W programie tych zajęć przewidzieliśmy prawidłową i bezpieczną pozycję na rolkach, bezpieczne upadanie, koordynację oraz balansowanie ciałem, podstawy jazdy do przodu, skręty, omijanie prostych przeszkód, hamowanie pługiem, hamowanie t-stop, obrót o 180 stopni oraz podstawy jazdy tyłem. Brzmi to wszytsko zachęcająco, prawda? To znaczy, że widzimy się w każdy poniedziałek, i piątek o 19:00. W sam raz, aby naładować się pozytywnymi endorfinami na początek tygodnia oraz przed weekendem :)

 

Ukończyli już Państwo kurs grupy podstawowej i pytacie co dalej? Poniżej mamy na to odpowiedź.

 

Poziom 1 Grupa średnio - zaawansowana, czyli tak zwane ,,szlify". Dla wszystkich, którzy opanowali umiejętności z kursu grupy podstawowej i chcą dalej doskonalić elementy jazdy na rolkach.  Widzimy się na ul. Legionów 26/28 w budynku LUCE Areny w każdy  poniedziałek 21:30 i środa 19:00

 

Poziom 2  Sekcja Szlify poziom 2 - Grupa zaawansowana, FREESKATE   czyli tak zwany hight level. Dla wszystkich, którzy opanowali umiejętności z dwóch poprzedzających kursów zapraszamy na te zajęcia, gdzie będziemy, pod okiem naszych licencjonowanych instruktorów Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, poznawać tajniki dynamicznej jazdy do przodu, podstawy slalomu (fish,snake,cross), przeplatanka przodem i tyłem, zaawansowana jazda tyłem, przeskoki nad przeszkodą, gry i zabawy grupowe na rolkach, elementy mini-hokeja. 

 

 

Szkółka rodzinna rodzic+plus dziecko czyli gry i zabawy na rolkach. Czas spędzonych ze swoimi rodzicami, jest najważniejszym elementem życia każdego dziecka. A czas spędzony na sportowo niesie za sobą podwójne korzyści! Zajęcia, przeznaczone są dla osób, które opanowały podstawy  jazdy na rolkach. 

 

Freestyle slalom dla każdego, czyli slalom na rolkach . Jest to dyscyplina, która polega na wykonywaniu różnego rodzaju trików pomiędzy kubkami ustawionymi w równych odstępach. Jest to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej kreatywnych sposobów nauki podstaw jazdy. Zajęcia dla wszystkich rolkarzy, dzieci jak i również dorosłych, którzy chcieliby spróbować jazdy między kubeczkami zapraszamy:

 

 

 

Fitness na rolkach - rollerobic potrafisz już jeździć na rolkach, a trudne i wymyślne triki Cię nie bawią? Fitness na rolkach to zajęcia, których celem jest efektywna praca na kondycją i sylwetką. Bez wymyślnych trików i sztuczek - trening funkcjonalny z wykorzystaniem podstaw jazdy na rolkach pod okiem doświadczonych instruktorów i trenerów. Rzeźbimy sylwetkę, spalamy kalorie i wzmacniamy całe ciało. Bądź fit na rolkach! Widzimy się w każdą wtorek o 19:00 i czawrtek 20:00

 

Lekcje indywidualne z naszymi instruktorami. Jeśli nie pasują ci terminy zajęć zorganizowanych, albo wolisz indywidualne podejście w nauczaniu jazdy na rolkach, zachęcamy do umównienia się na lekcję indywidualną z Wojtkiem, Wiktorem. Informacje o wolnych terminach pod numerem 795 520 177

 

Jazda dowolna zapraszamy wszystkich, którzy chcą po prostu pojeździć na rolkach na jedynym na Podbeskidziu, krytym rolkowisku, na którym syntetyczna nawierzchnia maty STILMAT zapewni maksymalne bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy. Z racji, dużej liczby zajęć zorganizowanych w godzinach popłudniowych oraz wcześniejszych rezerwacji, prosimy o wcześniejsze zapoznianie się z dostępnością rolkowiska na jazdę indywidualną w kalendarzu zamieszczonym poniżej.

 


I LOVE Rolki

Kolejny cel zrealizowany. Od września Team LUCE oficjalnie zaczyna przygodę z projektem I LOVE ROLKI. Na naszej Arenie możecie się szkolić pod okiem instruktorów PZSW.  Oprócz szkolenia czekaja na Was spotkania i warsztaty z zaproszonymi rolkarzami, imprezy, konkursy i wiele innych.

Zapraszamy na zajęcia.

Przypomnijmy:

„Projekt założyła w 2012 roku grupa rolkowych entuzjastów, którzy swoją pasją chcieli zarażać innych. Przez 6 lat działalności zorganizowali kilkadziesiąt pokazów, warsztatów, zajęć oraz mini zawodów w różnych miastach na terenie całego kraju. Obecnie zespół I Love Rolki składa się z ponad 70 instruktorów, pochodzących z różnych części Polski, którzy doświadczeni są w różnych dyscyplinach inline skatingu. Ich głównym celem jest przybliżenie początkującym rolkarzom różnego typu możliwości jakie daje jazda na rolkach.

Bez wątpienia nie ma w Polsce drugiego takiego projektu, dzięki któremu pod okiem doświadczonych trenerów można spróbować swoich sił w przeróżnych rolkowych dyscyplinach.” – www.iloverolki.pl

 

 

 


Poniżej przedstawiamy cennik jazdy dowolnej, zajęć zorganizowanych, indywidualnych, serwisu oraz wypożyczalni.


 

 

AKTUALNOŚCI