+48 795 520 177

LUCE Arena i Fundacja LUCE

 

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

 

więcej >

 

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.                                                                           

 

więcej >


 

NASI INSTRUKTORZY

 

 

LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
7 00 - 22 00

sobota
9 00 - 21 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Luty w LUCE Arena i Fundacji LUCE
2021-03-01

Luty w LUCE Arena i Fundacji LUCE
 

LUCE ARENA działa wyłącznie podczas zajęć sportowych dla członków naszego Klubu Sportowego LUCE Bielsko-Biała - ze względu na panujące obostrzenia, nie prowadzimy zajęć dla dorosłych, wynajmu squasha czy badmintona.

Szkolenia sportowe prowadzone są dla dzieci - z nowym kursem ruszamy w tym tygodniu - więcej informacji na stronie luce.org.pl!

 

Przez cały czas działa sklep sportowy na LUCE Arenie. Wiosna tuż tuż, warto już dzisiaj zaopatrzyć się w nowy sprzęt rolkarski.


Nowością jest LUCE CAFFE które otworzyliśmy na lodowisku w Cieszynie. Jest to pierwsza w Cieszynie sportowa kawiarnia! W ofercie aromatyczne kawy na wynos, przekąski, smoothie, sprzęt sportowy, gadżety i wiele innych zapraszamy

Rozpoczęliśmy też nowy projekt fundacyjny - zapraszamy na rekolekcje Rekolekcje - Serce Ojca! szczegóły - www.serceojca.eu

 

Hokeiści KS LUCE Cieszyn zarówno w grupie Żaka Starszego jak i w Mini Hokeju zanotowali na swoim koncie zwycięstwa. Dobrze przepracowane treningi owocują na meczach.
 
Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne wspólne sportowe chwile!

#Łącząnasrolki #Łączynashokej #LUCE #Sport #iloverolki