Fundacja i największe kryte
ROLKOWISKO na Śląsku

LUCE Arena i Fundacja LUCE

 

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

 

więcej >

 

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.                                                                           

 

więcej >

 


LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
8 00 - 23 00

sobota
9 00 - 21 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Wrzesień w LUCE Arena i Fundacji LUCE
2019-10-04

Wakacje za nami wiec najwyższy czas na mobilizację sportową i taki własnie był ten miesiąc u nas.

W Cieszenie nasze dzieciaki miały bardzo ciekawy okres. Od prezentacji na 3 Festiwalu Organizacji Pozarządowych poprzez nietypowe trening na basenie. Niestety nie mieliśmy jeszcze lodu na miejscu więc pierwsze mecze sezonu były trudne. Dziękujemy Lodowisku w Jastrzębiu za udostępnienie tafli do treningów.

W Luce Arena wprowadziliśmy nowy grafik szkółek, kursów i sekcji. Podzieliśmy zajęcia na poziomy zaawansowanie 0,1,2 by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Razem z Urzędem Miasta Bielsko-Biała rozpoczęliśmy inicjatywę Rolkotek Tematycznych w każdą Sobotę od 17:00 - 20:00. Są one DARMOWE dla mieszkańców miasta Bielsko-Biała.

Niestety nasz trener slalomu Arek jest kontuzjowany. Jego piątkowe zajęcia są tymczasowo zawieszone.

Kolejna atrakcją zorganizowana razem z Urzędem Miasta Bielsko-Biała jest wystawa prac plastycznych dzieci które bawiły się na organizowanych przez nasz półkoloniach i zimowiskach.

Zorganizowaliśmy też specjalny tor przeszkód w ramach obchodów tygodnia z ewangelią.

W naszym sklepiku pojawiły się też bluzy - na zdjęciu nasz wspaniały model - Trener Wiktor.

 

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne wspólne sportowe chwile!

#Łącząnasrolki #Łączynashokej #LUCE #Sport