Fundacja i największe kryte
ROLKOWISKO na Śląsku

LUCE Arena i Fundacja LUCE

 

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

 

więcej >

 

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.                                                                           

 

więcej >

 


LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
8 00 - 23 00

sobota
9 00 - 21 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Sierpień w LUCE Arena i Fundacji LUCE
2019-09-01

Sierpień w LUCE Arena i Fundacji LUCE

Ten miesiąc to ostatni miesiąc wakacyjnych półkolonii - w sumie bawiło się u nas ponad 300 dzieci w tym sporo na więcej niż 1 turnus.Dziękujemy bardzo za zaufanie i widzimy się na zimowisku podczas ferii!

W Cieszynie dzieciaki intensywnie trenują na rolkach czekając za zamrożenie lodu. Pierwsze mecze hokeja już w połowie września. 

W Bielsku kolejna ekipa dorosłych rozpoczęła zajęcia kursu nauki jazdy(tym razem przyspieszone).

Flagową imprezą był dla nas NightSkating 29:08.2019. Niestety pogoda spłatała nam figla ale zanim się rozpadało fajnie bawiliśmy się na zajęciach.

Przypominamy że rozpoczęliśmy zapisy na kursy dla dzieci i dorosłych od września. Więcej informacji http://www.luce.org.pl/aktualnosci/news/73

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne wspólne sportowe chwile!