tel: +48 795 520 177

 

 

LUCE Arena i Fundacja LUCE

 

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

 

więcej >

 

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.                                                                           

 

więcej >

 


LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
8 00 - 23 00

sobota
9 00 - 21 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Maj w LUCE Arena i Fundacji LUCE
2019-05-31

W tym miesiącu mogliśmy się podzielić z wami wspaniała wiadomością - LUCE ARENA zostaje jeszcze na rok w lokalizacji na ulicy Legionów !

Dziękujemy za wszystkie miłe słowa, wsparcie i wspólne poszukiwanie rozwiązań. Półkolonie będą wiec odbywały się w Bielsku - więcej informacji http://www.luce.org.pl/aktualnosci/news/58

Na arenie po raz kolejny odbyła się Sportowa sobota i kolejne dzieciaki wygrały medale i puchary ufundowane przez Urząd Miasta Bielska-Białej.

Nie zapominaliśmy również o "nieco" większych rolkarzach - ruszyła kolejna edycja kursu dla dorosłych.

Nasi kursanci dzielnie reprezentowali nas w Skawinie podczas VIII Biegu na Rolkach. Ewa wygrała swoją kategorię wiekową - GRATULACJE !!!

Nasi hokeiści rozpoczęli rywalizację w Eliminacjach Mistrzostw Polski w Hokeju na Rolkach. Nasza pierwsza drużyna już zapewniła sobie awans na turniej finałowy. 

W Cieszynie nasze dzieciaki intensywnie przygotowują się do turnieju w hokeju na rolkach który będzie organizowany przez nas 8 czerwca.

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne wspólne sportowe chwile!