tel: +48 795 520 177

 

 

LUCE Arena i Fundacja LUCE

 

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

 

więcej >

 

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.                                                                           

 

więcej >

 


LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
8 00 - 23 00

sobota
9 00 - 21 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

LUCE ARENA ZOSTAJE W AKTUALNEJ LOKALIZACJI
2019-05-22

 

 

Tak było, tak jest i TAK BĘDZIE jeszcze przez rok! 
Jakiś czas temu informowaliśmy o zamknięciu LUCE Areny wraz z końcem czerwca...

Dostaliśmy mnóstwo zapytań od Was: dlaczego, co dalej, jak można pomóc???
Dziękujemy za wszystkie miłe słowa, wsparcie i wspólne poszukiwanie rozwiązań.
Z podsumowań wynika, że przez 4 lata z różnorodnych zajęć w LUCE Arenie skorzystało ponad 20000 osób!!!

Właściciel Kompleks "nowe miasto" w Bielsku - Białej zaproponował korzystną ofertę najmu obiektu na kolejny rok.

Odbyły się spotkania w Urzędzie Miasta na temat możliwości realnego wsparcia naszej działalności służącej mieszkańcom Bielsko-Biała.

Liczby mówią same za siebie! 

Takie miejsce jak LUCE Arena jest w Bielsku-Białej potrzebne!!! 

Wciąż walczymy i z każdym miesiącem robimy, co w naszej mocy, aby "domknąć budżet". Jesteśmy organizacją non-profit, zarząd nie pobiera wynagrodzeń za swoją pracę, ale przy tak rozbudowanej działalności borykamy się wciąż z problemami finansowymi. 
Dziękujemy, że byliście z nami do tej pory, że jesteście i mamy nadzieje, że wspólnymi siłami uda nam się przetrwać kolejny rok!

Oficjalnie informujemy, że zostajemy przy ulicy Legionów 26/28 Kompleks "nowe miasto" w Bielsku - Białej przez najbliższy rok.

Zapraszamy na kursy jazdy na rolkach, półkolonie na sportowo, eventy charytatywne, jazdę dowolną na rolkach i wiele innych imprez, które będziemy wspólnie tworzyć z LUCE Team.

Firmy i instytucje mające możliwości wsparcia działalności statutowej fundacji zapraszamy do współpracy (możliwość reklamy na bandach, strojach sportowców, organizacji szkoleń, eventów i innych form współpracy)!

#rozdajemyświatło #niepoddajemysię #wciążpodwiatr #luceteam