tel: +48 795 520 177

 

 

LUCE Arena i Fundacja LUCE

 

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

 

więcej >

 

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.                                                                           

 

więcej >

 


LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
8 00 - 23 00

sobota
9 00 - 21 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Kwiecień w LUCE Arena i Fundacji LUCE
2019-05-06

W tym miesiącu obchodziliśmy 4 lata działalności fundacji. Dziękujemy wszystkim za nieustanne wspieranie naszej działalności.

Ruszyliśmy z kolejną edycją Kursu nauki jazdy na rolkach dla dorosłych

Hitem miesiąca miały być fantastyczna 17 Kilometrowa pielgrzymka na rolkach do Grojca. Niestety tym razem nie dopisała nam pogoda.

W Luce Cieszyn nastąpiło już ostateczne zakończenie sezonu lodowego. Zorganizowaliśmy w Cieszynie Turniej Mistrzostw Polski Amatorów Dywizji 3 w Hokeju na Lodzie. Naszej drużynie seniorów nie udało się awansować ale zaprzyjaźniona drużyna HC Pantery Cieszyn już tak. Gratulujemy !!

Dzieciaki z Cieszyna w połowie miesiąca nie mogły już korzystać z lodowiska które jest rozmrażane wiec zorganizowaliśmy im zajęcia na świeżym powietrzu w przygotowaniu na rozłożenie rolkowi ska które nastąpi na początku maja.

Ruszyły też zapisy na Półkolonie na sportowo w czasie wakacji - więcej informacji http://www.luce.org.pl/aktualnosci/news/58

Natomiast w Bielsku odbył się Event Charytatywny Cała naprzód Luce Arena Sportowo - Koncertowo Dla Marzeny! - zbieraliśmy pieniądze na leczenie dla 
Marzeny Kuźmy, chorej na Syringomyelię oraz Zespół Arnolda Chiariego.

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne wspólne sportowe chwile!