tel: +48 795 520 177

 

 

LUCE Arena i Fundacja LUCE

 

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

 

więcej >

 

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.                                                                           

 

więcej >

 


LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
8 00 - 23 00

sobota
9 00 - 21 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Klub Sportowy Luce Arena Bielsko-Biała zawiesza działalność
2019-04-07

Informujemy, iż KS LUCE Bielsko - Biała zawiesza swoją działalność, co wiąże się z odwołaniem zajęć unihokeja dla dzieci i dorosłych oraz hokeja na rolkach dzieci, które odbywały się we wtorki i czwartki. 

Dzieci, które są chętne do kontynuowania hokejowej przygody zapraszamy do klubu sportowego KS LUCE Cieszyn na zajęcia na Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie lub na zajęcia hokeja na rolkach dla dorosłych o godzinie 20:30 we wtorki i czwartki - płatne 15 zł.
Dla Dzieci, które należały do klubu czekają karnety OPEN w cenie 90 zł.