tel: +48 795 520 177

 

 

LUCE Arena i Fundacja LUCE

 

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

 

więcej >

 

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.                                                                           

 

więcej >

 


LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
8 00 - 23 00

sobota
9 00 - 21 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Luce Arena w Aktualnej Lokalizacji do 30 Czerwca 2019
2019-04-07

Szanowni Państwo!

Na wstępie chcielibyśmy serdecznie podziękować za wiele wspólnych sportowych chwil, które gościły na LUCE Arenie w ciągu ostatnich czterech lat. Wielu z Was pod naszym okiem zaczynało swoją przygodę z rolkami, a także doskonaliło jazdę na nich na kursach, zaczynaliście swoją przygodę z unihokejem, hokejem, spędzaliście aktywnie wolny czas na zajęciach z naszymi instruktorami. W czasie półkolonii na sportowo rodzice powierzyli nam swoje pociechy, które każdego dnia wychodziły po zakończonych zajęciach z uśmiechem na twarzy i zadowoleniem. 
Chcielibyśmy Państwa poinformować, że obiekt LUCE Arena przy ulicy Legionów 26/28 w Bielsku-Białej będzie prowadził swoją działalność do 30 czerwca 2019 roku. 
Zaznaczamy tym samym, że NIE oznacza to zakończenia działalności Fundacji LUCE

Zawiesiliśmy działalność sekcji unihokeja i hokeja dzieci w Bielsku-Białej, ale dzieci zachęcamy do udziału w profesjonalnych treningach na lodowisku w Cieszynie w ramach KS LUCE Cieszyn (5x w tygodniu fundacyjny "Wesoły Bus" zawozi tam dzieciaki). Nadal w Bielsku-Białej będziemy rozwijali SZKÓŁKĘ ROLKARSKĄ oraz projekt "I love rolki Bielsko-Biała", a już wkrótce przekażemy informacje o nowej lokalizacji, do której zaprosimy na wakacyjne PÓŁKOLONIE NA SPORTOWO!

,,Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest w życiu luksus"

Ze sportowymi pozdrowieniami 
LUCE Team