tel: +48 795 520 177

 

 

LUCE Arena i Fundacja LUCE

 

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

 

więcej >

 

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.                                                                           

 

więcej >

 


LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
8 00 - 23 00

sobota
9 00 - 21 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Marzec w LUCE Arena i Fundacji LUCE
2019-03-31

Marzec w LUCE Arena i Fundacji LUCE

 

W tym miesiącu zakończyliśmy nasz pierwszy kurs rolek dla dzieci. Uczestnicy otrzymali certyfikaty na które ciężko zapracowali przez 10 tygodni. Kolejna edycja startuje już 10 Kwietnia

Dodatkowy termin (środa 17:00) zajęć pierwsze kroki na rolkach dla najmłodszych został entuzjastycznie przyjęty. Dziękujemy za wysoką frekwencje,

8 marca z okazji waszego święta wszystkie Panie miały wstęp na jazdę dowolną oraz zajęcia gratis.

W piątek 15 mieliśmy ciekawą przygodę z brakiem prądu i jeździe dowolnej przy świecach. Natomiast dzień później razem z uczniami VIII LO w Bielsku organizowaliśmy zbiórkę zabawek dla dzieci w naszym szpitalu pediatrycznym.

Powoli kończy się też sezon hokeja na lodzie. Podczas weekendu 30 -31 nasi zawodnicy kategorii Mikrus rozgrywali ostatnie mecze w sezonie.

 

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne wspólne sportowe chwile!