tel: +48 795 520 177

 

 

LUCE Arena i Fundacja LUCE

 

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

 

więcej >

 

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.                                                                           

 

więcej >

 


LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
8 00 - 23 00

sobota
9 00 - 21 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Kurs Nauki Jazdy Na Rolkach Dla Dzieci!
2019-01-06

Od 7 stycznia następują zmiany w zajęciach rolkowych dla dzieci.

Zajęcia w poniedziałek, piątek i sobotę pozostają bez zmian i na nie obowiązuja dotychczasowe karnety 5/10 wejść za 67zł/109zł. Ich profil będzie nastawiony w większym stopniu na zabawę.

W srodę zajęcia o 17 zostają odwołane ( możliwa samodzielna jazda dowolna)

 

Natomiast o godzinie 18 startujemy z nowym kursem nauki jazdy dla dzieci. Trwa on 10 tygodnie i jest zakończony egzaminem i wręczeniem certyfikatu. Na tych zajęciach będzie dużo więcej elementów technicznych. Obowiązuje nowy karnet kursowy w cenie 150zł ( 10 zajęc) . Niewykorzystane wejscia można wykorzystać na kolejne edycje. 

Jest możliwość przepisania starego karnetu na nowy z dopłatą.