tel: +48 795 520 177

 

 

LUCE Arena i Fundacja LUCE

 

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

 

więcej >

 

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.                                                                           

 

więcej >

 


LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
8 00 - 23 00

sobota
9 00 - 21 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Warsztaty rolkarskie I LOVE ROLKI Polska w LUCE Arena 24-25 listopada 2018 - Podsumowanie
2018-11-28

Niepowtarzalne rolkowe wydarzenie przeszło do historii.

 

W miniony weekend w stolicy Podbeskidzia odbyło się największe rolkowe wydarzenie w tym roku. Ponad 30 instruktorów sportów wrotkarskich z Polski i Europy zrzeszonych w ogólnopolskim projekcie I LOVE Rolki, odwiedziło LUCE Arena.

Lorenzo Guslandi Lorenzo Demuru Aleksey Martsenyuk Czapla Team Ewelina Czapla Paulina Czapla Justyna Czapla Piotrek Combrzyński Mateusz Kania Aleksandra Glamkowska Patrycja Najda Kuba Flaga Tomasz Ardziński Michal Rakowski Marcin Bujacz Monika Oczkowska Mateusz Stępnikowski Ludka Czuk Sandra Jóźwiak Natalia Rutkowska Instruktorka Rolkarstwa Julia Grzegorzak Bartosz Pisarek Magdalena Kowalska Aleksandra Zawiślak Wiktor Osierda Wojciech Mendakiewicz Arkadiusz German

Dwa dni intensywnych warsztatów z najlepszymi w swoim fachu - nauka jazdy, freestyle slalom, jazda agresywna ,nauka slidów, zajęcia minihokeja, jazda miejska. Dodatkowo zawody slalomowe w ramach Amatorskiej Ligi Slalomowej, Wyścigi Rollercross na torze ZygZak Karting, mecz hokeja na rolkach, poranek z Dzień Dobry TVN . Dziesiątki zadowolonych dzieci i dorosłych z całej Polski zjechało się do Bielska, aby być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Przerosło to nasze oczekiwania!

 

Dziękujemy wszystkim partnerom i zaangażowanym w to wydarzenie:

I Love Rolki
I Love Rolki - Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
Polski Związek Sportów Wrotkarskich 
Powerslide Polska
Bladeville
Spoko Brand
Łączą nas rolki 
ZygZak Karting
Dzień Dobry TVN
Kompleks "nowe miasto" w Bielsku - Białej
Decathlon Bielsko-Biała
Po Świecie Kuchni
Łączy nas hokej