tel: +48 795 520 177

 

 

LUCE Arena i Fundacja LUCE

 

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

 

więcej >

 

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.                                                                           

 

więcej >

 


LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
8 00 - 23 00

sobota
9 00 - 21 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Warsztaty rolkarskie I LOVE ROLKI Polska w LUCE Arena 24-25 listopada 2018
2018-11-15

Koniec listopada zapowiada się w LUCE Arena wyjątkowo. 

 

W weekend 24-25 listopada odbędą się największe rolkowe warsztaty w Polsce. Do Bielska Białej zjadą się najlepsi instruktorzy sportów wrotkarskich zrzeszonych w ogólnopolskich projekcie I LOVE Rolki.  Czekają nas dwa dni pełne darmowych zajęć, warsztatów, gier, zabaw oraz zawodów dla dzieci i dorosłych pod okiem  30 różnych instruktorów z całej Polski.

 

Dodatkowo odbędą się pokazy z jednymi z najlepszych zawodników na świecie we Freestyle Slalomie, jeździe agresywnej oraz slide'ach: Justyna Czapla, Ewelina Czapla, Paulina Czapla, Aleksey Martsenyuk oraz Piotrek Combrzyński. W sobotę odbędą się także zawody Amatorskiej Ligi Slalomowej, które są częścią ogólnopolskiej Amatorskiej Ligii Slalomowej I LOVE Rolki Polska. 

 

Ale to nie wszystko. Sobota - godzina 22:00 - wyścigi Rollercross na torze kartingowym ZygZak.  Rollercross to rywalizacja zjazdowa na torze z ostrymi zakrętami i zmiennym nachyleniem toru. Na torze znajdują się różnego rodzaju przeszkody do ominięcia. Będzie wyjątkowa okazja do ścigania się z najlepszymi raiderami z Polski. Wystąpią również instruktorzy I Love Rolki.

 

Partnerami wydarzenia są Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Powerslide Polska, Fundacja LUCE, Zyg-Zak Karting, I love rolki, Łączą Nas Rolki

 

Serdecznie zapraszamy.