+48 795 520 177

LUCE Arena i Fundacja LUCE

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

więcej >

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.

więcej >


 

NASI INSTRUKTORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

Domki wypoczynkowe do wynajęcia

Więcej o nas

 

LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
00 - 22 00

sobota
00 - 21 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Rolkowy Camp z LUCE !!!
2023-06-12

 

 

Rolkowy LUCE Camp to niezapomniana przygoda dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat, które uwielbiają jeździć na rolkach. Camp odbędzie się w terminie od 24 do 28 lipca i będzie prowadzony na zasadach półkolonii, co oznacza, że dzieci będą spędzać czas w grupie pod opieką doświadczonych instruktorów.

Aby wziąć udział w półkolonii, dzieci muszą spełniać pewne wymagania umiejętności. Przede wszystkim powinny posiadać płynną jazdę przodem i tyłem na rolkach. To oznacza, że powinny być w stanie poruszać się w obu kierunkach bez większych trudności. Ponadto, dzieci muszą umieć hamować na rolkach, korzystając z techniki hamowania t-stop'em. Jest to ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas jazdy.

Innym wymaganiem jest umiejętność przeskakiwania przez przeszkody. Podczas Campu dzieci będą miały możliwość doskonalenia tej umiejętności i opanowania nowych trików. Dodatkowo, dzieci powinny potrafić zmieniać kierunek jazdy poprzez obrót na rolkach. Instruktorzy będą udzielać wskazówek i pomagać w doskonaleniu tych oraz nowych umiejętności.

Podczas LUCE Campu będziemy korzystać z różnych miejsc, które sprzyjają jeździe na rolkach. Wykorzystamy skate parki, gdzie dzieci będą miały możliwość eksploracji różnych przeszkód i wykonywania tricków. Będziemy również korzystać z infrastruktury miejskiej, gdzie dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności na różnych nawierzchniach.

Dodatkowo, planujemy wycieczkę na basen, gdzie dzieci będą mogły odpocząć, ochłodzić się i cieszyć się relaksem po intensywnym treningu. LUCE Arena będzie także dostępna, dzieci będą miały okazję do rozgrywki w różne gry i zawody na rolkach.

Rolkowy LUCE Camp to nie tylko czas na rozwijanie umiejętności rolkowych, ale także okazja do zawierania nowych przyjaźni i zdobywania doświadczeń. Dzieci będą miały możliwość współpracy w grupie, uczenia się od siebie nawzajem i rozwijania swojego potencjału na rolkach.

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo podczas całego LUCE Campu. Instruktorzy będą stale monitorować dzieci i dbać o to, aby były w odpowiednich warunkach, zarówno podczas jazdy, jak i podczas innych aktywności. Wszystkie wyjścia i zajęcia będą prowadzone zgodnie z przepisami bezpieczeństwa.

Zapewniamy pełne wyżywienie. Drugie śniadanie oraz obiad dwudaniowy.

Rolkowy LUCE Camp to niepowtarzalna okazja dla dzieci, które kochają jazdę na rolkach, aby rozwijać swoje umiejętności, poznać nowych przyjaciół i spędzić aktywnie czas w letnich miesiącach.

Trenerami prowadzącymi są instruktorzy z certyfikatami PZSW.

 

Istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia NNW więcej informacji w LUCE Arena.

Przypominamy, że jest wymagana obowiązkowa jazda w kasku i ochraniaczach (na kolana łokcie i nadgarstki) dla wszystkich uczestników. Można dodatkowo wyposażyć dziecko w specjalne spodenki (crash pady)

Cena za turnus : 990zł

Więcej informacji prosimy kierować na biuro@luce.org.pl lub telefonicznie 795-520-177

Ilość osób ograniczona.

 

<<< ZAPISY >>>