+48 795 520 177

LUCE Arena i Fundacja LUCE

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

więcej >

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.

więcej >


 

NASI INSTRUKTORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

Domki wypoczynkowe do wynajęcia

Więcej o nas

 

LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
00 - 22 00

sobota
00 - 21 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Rozpoczęcie Sezonu rolkowego z Szkółką Rolkarska LUCE
2023-04-20

Wiosna już w pełni! A co może być lepszego niż spędzenie słonecznego dnia na rolkach, w towarzystwie pasjonatów sportu? Szkoła rolkarska LUCE ma przyjemność zaprosić Cię na nasz wyjątkowy event rolkowy, który odbędzie się 7 maja 2023 roku.

Będzie to dzień pełen zabawy, aktywności i niezapomnianych wrażeń! Na miejscu czekać będą doświadczeni instruktorzy, którzy pomogą Ci poprawić technikę jazdy, a także zapewnią wiele ciekawych konkursów i atrakcji. Z nami na pewno nie będziesz się nudził!

Event odbędzie się na malowniczym terenie parku rekreacyjnym "BŁONIA" BBOSIR w otoczeniu przyrody i świeżego powietrza. To idealne miejsce na wypoczynek i relaks, a jednocześnie na doskonalenie swoich umiejętności na rolkach.

 

Potrzebujesz sprzętu? Zadzwoń lub napisz do nas

 

Wstęp DARMOWY !

 

kkkkyhhl.jpg