+48 795 520 177

LUCE Arena i Fundacja LUCE

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

więcej >

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.

więcej >


 

NASI INSTRUKTORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

Domki wypoczynkowe do wynajęcia

Więcej o nas

 

LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
00 - 22 00

sobota
8 00 - 20 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Listopad z LUCE
2021-12-08

Listopad z LUCE

#Cieszyn: Sezon w KS LUCE Cieszyn trwa na dobre! Zawodnicy poza ligowymi meczami wzięli udział w 2 Turniejach Laszkiewicz Cup oraz Czerkawski Cup. Co więcej, kolejni młodzi zawodnicy powoływani są gry w kategorii minihokeja. Z okazji święta Niepodległości zorganizowaliśmy na lodowisku w Cieszynie Tor ICE CROSS przygotowany przez Trenerów KS LUCE Cieszyn. Zapraszamy do naszej sportowej LUCE Caffe na lodowisku w Cieszynie, gdzie napijecie się uwielbianej przez klientów gorącej czekolady, przygotowywanej na miejscu.

#Oświęcim: Cieszymy się że udało nam się znaleźć stałe miejsce dla naszej szkółki w sezonie jesienno-zimowym. Spotykamy się w Parkingu Podziemnym w Szkole Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8 w Oświęcimiu (wjazd na parking od ul. Słowackiego). Zapraszamy!

#Bielsko: Na LUCE Arenie wystartował kolejny cykl zajęć nauki jazdy na rolkach dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy już dzisiaj do rezerwacji kortów do badmintona i squasha w okresie świątecznym oraz na jazdę dowolną na rolkach.

Zakończyliśmy cykl zajęć rolkowych dla seniorów. Dziękuje Urzędowi Miasta Bielsko-Biała za wsparcie projektu.

W listopadzie odbyły się także kolejne tygodniowe cykle spotkań z seniorami w ramach projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu Aktywni +.

Dziękujemy, że w listopadzie byliście z nami i zapraszamy na kolejne wspólne sportowe chwile!

#Łącząnasrolki #Łączynashokej #LUCE #Sport #iloverolki