+48 795 520 177

LUCE Arena i Fundacja LUCE

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

więcej >

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.

więcej >


 

NASI INSTRUKTORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

Domki wypoczynkowe do wynajęcia

Więcej o nas

 

LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
00 - 22 00

sobota
8 00 - 20 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Wrzesień i Październik w LUCE Arena i Fundacji LUCE
2021-11-13

Wrzesień i Październik w LUCE Arena i Fundacji LUCE

 

Początek roku szkolnego to dla okres rozpoczęcia nowych inicjatyw oraz wznowienie regularnych zajęć sportowych dla naszych małych i dużych sportowców. 

 

Do nowości z pewnością należy projekt Plus Centrum - warszaty dzienne dla seniorów dofinansowane z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu Aktywni + na lata 2021-2025. 3 razy w tygodniu seniorzy z Bielska i okolic spotykają się na spotkania z ciekawymi gości, warsztaty kulinarne i artystyczne, zajęcia sportowe i wiele innych.

 

Kolejną nową inicjatywą jest PULS Centrum, na które składają się:

- PULS Cafe - kawiarenka parafialna,
- Aula im. św. Jana Pawła II, 
- Studio nagrań im. Carla Acutisa,
- Sala "na górze" ze stołem do ping-ponga,
- "Strefa Gier" - 2x bilard, 2x piłkarzyki, kącik gastronomiczny z popcornem, lodami włoskimi i ekspresem do kawy,
- Sale do spotkań formacyjnych.

 

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w LUCE Arena. Tym razem organizujemy 4 tygodniowe cykle szkoleniowe. Zapraszamy na Rolkotekę, czyli dyskoteka na rolkach w każdy piątek o 21:00

Więcej informacji http://www.luce.org.pl/aktualnosci/news/147

 

Zapraszamy cały czas na zajęcia dla seniorów na rolkach w LUCE Arena w każdy wtorek o 16:00. Dla mieszkańców Bielska jeszcze w listopadzie wstęp za darmo.

 

 

11 września zorganizowaliśmy na lodowisku w Cieszynie - Pożegnanie Lata z KS LUCE Cieszyn.

Nasi najmłodsi zawodnicy klubowi rozpoczęli sezon na lodzie.

Obecnie KS LUCE Cieszyn bierze udział w rozgrywkach w trzech kategoriach wiekowych w ramach Śląskiej Ligii Hokeja na Lodzie. 

Zapraszamy do LUCE Caffe w Cieszynie przy lodowisku.

 

Powróciły zajęcia nauki jazdy na rolkach  dla dzieci i dorosłych w Oświęcimiu.

 

25 września zorganizowaliśmy w Oświęcimiu imprezę terenową - rolkowy tor przeszkód. Dziękujemy Miastu Oświęcim za współorganizację. 

 

Dwóch zawodników aktualnego Mistrza Polski - KS LUCE Bielsko-Biała - Mateusz Dudkiewicz oraz Krzysztof Dudkiewicz - wzięło udział w Mistrzostwach Świata, które odbyły się od 12-19.09.2021 we Włoszech!
Jesteśmy dumni, że MVP Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach 2021, nasz trener  Krzysiek Dudkiewicz również we Włoszech był LIDEREM reprezentacji Polski strzelając 9 bramek i asystując przy 6!!!

Co więcej, z 15 punktami w klasyfikacji kanadyjskiej zajął drugie miejsce w zestawieniu zawodników z całego świata!!! Kadra Polski zajęła historyczne 13. miejsce na tegorocznych Mistrzostwach, co jest największym sukcesem w rozgrywkach hokeja na rolkach na arenie międzynarodowej. 

 

29 Października to wspomnienie błogosławionej Chiary LUCE Badano - patronki naszej fundacji. Jeżeli jesteście ciekawi kim była, zajrzyjcie na naszą stronę. 

 

Październik zakończyliśmy Rolkoteką Holy Wins - Bal wszystkich świętych.


Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne wspólne sportowe chwile!

#Łącząnasrolki #Łączynashokej #LUCE #Sport #iloverolki