+48 795 520 177

LUCE Arena i Fundacja LUCE

LUCE Arena jest obiektem sportowo - rekreacyjno - biurowym. W skład obiektu wchodzi rolkowisko – boisko wielofunkcyjnege z kortami do badmintona, kort do squasha, sale szkoleniowe do wynajęcia, sklep sportowy, stoły do tenisa stołowego, do futbolu stołowego i sauny (sucha i na podczerwień)

więcej >

Fundacja LUCE zajmuje się głównie wychowaniem, profilaktyką wychowawczą i edukacją przez sport. Ponadto wspiera projekty rekolekcyjne i ewangelizacyjne, integrujące lokalne społeczności w duchu chrześcijańskiej antropologii i lokalnego patriotyzmu.

więcej >


 

NASI INSTRUKTORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

Domki wypoczynkowe do wynajęcia

Więcej o nas

 

LUCE Bielsko-Biała i Cieszyn

 

Poniedziałek - piątek
00 - 22 00

sobota
8 00 - 20 00

niedziela 
11 00 - 21 00

Aktualności

Zajęcia rolkowe dla dzieci i dorosłych w Oświęcimiu
2021-09-15
 
 
SZKÓŁKA ROLKARSKA LUCE - OŚWIĘCIM 
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci chcące nauczyć się lub udoskonalić swoją jazdę na rolkach.Nie ma konieczności wcześniejszych zapisów, wszelkie formalności dokonujemy na miejscu.

 

W razie pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu: 661 948 084. 

 

 

 

ZAJĘCIA ROLKARSKIE DLA DOROSŁYCH

Treningi prowadzone są na trzech poziomach zaawansowania. W celu dopasowania właściwego poziomu dla siebie, prosimy o uzupełnienie

<<<<< ANKIETA >>>>>

 

która umożliwi sprostanie Państwa oczekiwaniom. W dalszym etapie Instruktor Krzysiek będzię się z Państwem kontaktował i poda dokładne miejsce i czas treningu. 

W razie pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu: 661 948 084.