+48 795 520 177

Aktualności


Grudzień w LUCE Arena i Fundacji LUCE
2020-01-06

Grudzień w LUCE Arena i Fundacji LUCE

 

W miesiącu dwie specjalne osoby wpłynęły na naszą działalności w bardzo pozytywny sposób.

Pierwszą jest oczywiście Św Mikołaj który świetnie jeździ na rolkach i łyżwach. Wielokrotnie odwiedzał naszych hokeistów z KS LUCE Cieszyn oraz dzieci z SP 10 oraz SP Radziechowy-Wieprz. Nie mogło go też zabraknąć na otwarciu lodowiska na placu Wojska Polskiego.

Drugą jest były hokeista NHL Mariusz Czerkawski. Na nasze zaproszenie odwiedził lodowisko na placu Wojska Polskiego, odbył krótki trening z małymi hokeistami KS LUCE Cieszyn, rozdawał autografy oraz poparł inicjatywę budowy prawdziwego krytego lodowiska w Bielsku-Białej.

Następnie udał się na lodowisko do Cieszyna gdzie odbył się zorganizowany przez Fundację Fascynujący Świat Dziecka mecz hokeja na lodzie Reprezentacja Artystów Polskich vs Kajetan Kajetanowicz Team
Przed tym wydarzeniem nasi najmłodsi hokeiści z Cieszyna odbyli otwarty trening.

Hokeiści KS Cieszyn mieli jeszcze jedną okazję na spotkanie z Mariuszem - wzięliśmy udział w kolejnej edycji Czerkawski Cup

Na LUCE Arena zwykłe zajęcia rolkowe miały przerwę w okresie poświątecznym ale za to było więcej okazji by pojeździć rodzinnie.

W naszej ekipie trenerskiej witamy Łukasza Szczepańskiego który będzie prowadził zajęcia bladecrossa w czwartki.

Prowadziliśmy też darmowe zajęcia nauki jazdy na łyżwach na lodowisku na placu Wojska Polskiego

Na Arenie na odnowionej klatce schodowej otworzyliśmy nową galerię z najlepszymi rolkarzami w Europie którzy nas odwiedzili.

Można również zakupić pamiątkowe kalendarze-cegiełki na 2020

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne wspólne sportowe chwile!

#Łącząnasrolki #Łączynashokej #LUCE #Sport #iloverolki