Fundacja i największe kryte
ROLKOWISKO na Śląsku

Aktualności


Zapisy Na Kursy Dla Dzieci i Dorosłych
2019-10-28

Zapraszamy na kolejną edycję Kursów dla dzieci i dorosłych w LUCE ARENA.

 

Dzieci:

Poziom 0 - Podstawy dzieci ,,Mój pierwszy raz"  

Poniedziałek 17:00 od 18 Listopada !!!

Zajecia skierowane dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem rolek. Ważne jest, aby pierwsze kroki na rolkach stawiać z instruktorem, dzięki czemu unikniemy nabycia błędnch zachowań podczas jazdy.

 

Poziom 1  - Grupa podstawowa 

Poniedziałek 18:00 od 18 Listopada !!!

To zajecia przeznaczone dla dzieci, które czują się już w miarę pewnie na rolkach oraz potrafią poruszać sie do przodu. Jaki jest cel tych zajęć? Nauka hamowania, skręcania, jazdy do tyłu oraz nabranie pewności w jeździe. 

 

Poziom 2 - Grupa zaawansowana 

Środa 18:00 od 13 Listopada !!!

Jest przeznaczona dla dzieci, które opanowały już wszystkie podstawy jazdy na rolkach, a chciałby nauczyć się dynamicznej jazdy oraz szybko opanować podstawy innych dyscyplin. 

 

Dorośli:

Poziom 0 Grupa podstawowa ,,Mój pierwszy raz" 

Poniedziałek i Piątek 19:00 od 8 Listopada !!!

To zajęcia przewidziane dla osób, które chcą dopiero rozpocząć jazdę na rolkach. W programie tych zajęć przewidzieliśmy prawidłową i bezpieczną pozycję na rolkach, bezpieczne upadanie, koordynację oraz balansowanie ciałem, podstawy jazdy do przodu, skręty, omijanie prostych przeszkód, hamowanie pługiem, hamowanie t-stop, obrót o 180 stopni oraz podstawy jazdy tyłem. 

 

Poziom 1 Grupa średnio - zaawansowana

Poniedziałek 21:00 i Środa 20:00 od 6 Listopada !!!

Czyli tak zwane ,,szlify". Dla wszystkich, którzy opanowali umiejętności z kursu grupy podstawowej i chcą dalej doskonalić elementy jazdy na rolkach. 

 

Poziom 2  Sekcja Szlify - Grupa zaawansowana

Poniedziałek 20:00 i Piątek 20:00 !!!

Czyli tak zwany hight level. Dla wszystkich, którzy opanowali umiejętności z dwóch poprzedzających kursów zapraszamy na te zajęcia, gdzie będziemy, pod okiem naszych licencjonowanych instruktorów Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, poznawać tajniki dynamicznej jazdy do przodu, podstawy slalomu (fish,snake,cross), przeplatanka przodem i tyłem, zaawansowana jazda tyłem, przeskoki nad przeszkodą, gry i zabawy grupowe na rolkach, elementy mini-hokeja.

 

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

 

<<<<< KLIKNIJ TUTAJ >>>>>

 

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 795 520 177