tel: +48 795 520 177

 

 

Aktualności


Styczeń w LUCE Arena i Fundacji LUCE
2019-01-31

Styczeń w LUCE Arena i Fundacji LUCE

 

Styczeń to miesiąc w którym chcieliśmy zachęcić was do intensywnego ,,spalenia" świątecznego tłuszczyku na zajęciach sportowych.

Na arenie ruszyła kolejna edycja kurs nauki jazdy dla dorosłych oraz co jest nowością kurs dla dzieci.Maluchy mają teraz dodatkową motywacje do regularnych zajęć w postaci egzaminu na koniec kursu i certyfikatu. Ze względu na duże zainteresowanie otworzyliśmy też dodatkowy termin dla poziomu ,,szlify" w poniedziałki o 20:00

W Cieszynie dzieciaki miały dodatkową motywację w postaci Turnieju Mini Hokeja Cieszyn 2019 który odbył się pod koniec miesiąca.

Super atrakcją był IV Maraton Charytatywny Zumba Fitness kolejny po raz drugi odbył się na naszym obiekcie. Dziękujemy wszystkim który wsparli tą wspaniałą akcję.

Na arenie podczas jazdy dowolnej pojawiło się trochę nowych przeszkód.

W ostatni dzień miesiąca odbyło się losowanie Mistrzostw Polski Amatorów w hokeju na lodzie Dywizji 3. Oczywiście nasza drużyna hokejowa również wystartuje.

Trwa też zapisy na Ferie Zimowe na Sportowy - więcej informacji http://www.luce.org.pl/polkolonie-zimowiska. Zostało jeszcze tylko parę są wolnych miejsc!

 

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne wspólne sportowe chwile!