tel: +48 795 520 177

 

 

Aktualności


Warsztaty rolkarskie I LOVE ROLKI Polska w LUCE Arena 24-25 listopada 2018
2018-11-15

Koniec listopada zapowiada się w LUCE Arena wyjątkowo. 

 

W weekend 24-25 listopada odbędą się największe rolkowe warsztaty w Polsce. Do Bielska Białej zjadą się najlepsi instruktorzy sportów wrotkarskich zrzeszonych w ogólnopolskich projekcie I LOVE Rolki.  Czekają nas dwa dni pełne darmowych zajęć, warsztatów, gier, zabaw oraz zawodów dla dzieci i dorosłych pod okiem  30 różnych instruktorów z całej Polski.

 

Dodatkowo odbędą się pokazy z jednymi z najlepszych zawodników na świecie we Freestyle Slalomie, jeździe agresywnej oraz slide'ach: Justyna Czapla, Ewelina Czapla, Paulina Czapla, Aleksey Martsenyuk oraz Piotrek Combrzyński. W sobotę odbędą się także zawody Amatorskiej Ligi Slalomowej, które są częścią ogólnopolskiej Amatorskiej Ligii Slalomowej I LOVE Rolki Polska. 

 

Ale to nie wszystko. Sobota - godzina 22:00 - wyścigi Rollercross na torze kartingowym ZygZak.  Rollercross to rywalizacja zjazdowa na torze z ostrymi zakrętami i zmiennym nachyleniem toru. Na torze znajdują się różnego rodzaju przeszkody do ominięcia. Będzie wyjątkowa okazja do ścigania się z najlepszymi raiderami z Polski. Wystąpią również instruktorzy I Love Rolki.

 

Partnerami wydarzenia są Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Powerslide Polska, Fundacja LUCE, Zyg-Zak Karting, I love rolki, Łączą Nas Rolki

 

Serdecznie zapraszamy.