tel: +48 795 520 177

 

 

Aktualności


Październik w LUCE Arena i Fundacji LUCE
2018-10-31

Największą atrakcją pierwszej części miesiąca była VII Pielgrzymka na hulajnogach i rolkach - tym razem na trasie LUCE Arena - Szczyrk.

Kolejna edycja kursu nauki jazdy na rolkach dla dorosłych trwa w najlepsze. Dopracowaliśmy naszą ścieżkę nauki jazdy na rolkach,a by każdy znalazł poziom umiejętności dla siebie. Nowe poziomy nauki, nowe rodzaje zajęć.

Naszą działalnością jest również wychowanie i profilaktyka wychowawcza. Bardzo miło jest nam Was poinformować, że razem z agencją RTCK oraz Arkadio rozpoczęliśmy realizację projektu Rób to co kochasz - profilaktyka przestępstw wśród młodzieży"

Nasz sekcja hokeja na lodzie dla dzieci -KS LUCE Cieszyn rozpoczęła rozgrywki w kategorii Mikrus i zawzięcie rywalizuje w ramach Śląskiej Ligii Hokeja na Lodzie.

Wznowiliśmy też działanie naszej sauny. Zapraszamy do skorzystania ze zdrowotnych właściwości jakie daje korzystanie z sauny.

29 października - ważna dla nas data. Jest to dzień wspomnienia błogosławionej Chiary LUCE Badano, czyli patronki Fundacji LUCE oraz LUCE Areny.

 

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne wspólne sportowe chwile!