+48 795 520 177

Aktualności


LUCE Camp 2024 Obóz rolkarski
2024-04-04

 

 

Rolkowy LUCE Camp to niezapomniana przygoda dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat, które uwielbiają jeździć na rolkach. Camp odbędzie się na zasadach półkolonii, co oznacza, że dzieci będą spędzać czas w grupie pod opieką doświadczonych instruktorów.

Aby wziąć udział w półkolonii, dzieci muszą spełniać pewne wymagania umiejętności. Przede wszystkim powinny posiadać płynną jazdę przodem i tyłem na rolkach. To oznacza, że powinny być w stanie poruszać się w obu kierunkach bez większych trudności. Ponadto, dzieci muszą umieć hamować na rolkach, korzystając z techniki hamowania t-stop'em. Jest to ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas jazdy.

Innym wymaganiem jest umiejętność przeskakiwania przez przeszkody. Podczas Campu dzieci będą miały możliwość doskonalenia tej umiejętności i opanowania nowych trików. Dodatkowo, dzieci powinny potrafić zmieniać kierunek jazdy poprzez obrót na rolkach. Instruktorzy będą udzielać wskazówek i pomagać w doskonaleniu tych oraz nowych umiejętności.

Podczas LUCE Campu będziemy korzystać z różnych miejsc, które sprzyjają jeździe na rolkach. Wykorzystamy skate parki, gdzie dzieci będą miały możliwość eksploracji różnych przeszkód i wykonywania tricków. Będziemy również korzystać z infrastruktury miejskiej, gdzie dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności na różnych nawierzchniach.

Dodatkowo, planujemy wycieczkę na basen, gdzie dzieci będą mogły odpocząć, ochłodzić się i cieszyć się relaksem po intensywnym treningu. LUCE Arena będzie także dostępna, dzieci będą miały okazję do rozgrywki w różne gry i zawody na rolkach.

Rolkowy LUCE Camp to nie tylko czas na rozwijanie umiejętności rolkowych, ale także okazja do zawierania nowych przyjaźni i zdobywania doświadczeń. Dzieci będą miały możliwość współpracy w grupie, uczenia się od siebie nawzajem i rozwijania swojego potencjału na rolkach.

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo podczas całego LUCE Campu. Instruktorzy będą stale monitorować dzieci i dbać o to, aby były w odpowiednich warunkach, zarówno podczas jazdy, jak i podczas innych aktywności. Wszystkie wyjścia i zajęcia będą prowadzone zgodnie z przepisami bezpieczeństwa.

Zapewniamy pełne wyżywienie. Drugie śniadanie oraz obiad dwudaniowy oraz koszulkę LUCE Camp

Rolkowy LUCE Camp to niepowtarzalna okazja dla dzieci, które kochają jazdę na rolkach, aby rozwijać swoje umiejętności, poznać nowych przyjaciół i spędzić aktywnie czas w letnich miesiącach.

Trenerami prowadzącymi są instruktorzy z certyfikatami PZSW.

 

Istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia NNW więcej informacji w LUCE Arena.

Przypominamy, że jest wymagana obowiązkowa jazda w kasku i ochraniaczach (na kolana łokcie i nadgarstki) dla wszystkich uczestników. Można dodatkowo wyposażyć dziecko w specjalne spodenki (crash pady)

Cena za turnus : 949zł (przy zapisach do końca maja)

TURNUSY:

1 Turnus: 8 lipiec - 12 lipiec

2 Turnus: 5 sierpień - 9 sierpień

Więcej informacji prosimy kierować na biuro@luce.org.pl lub telefonicznie 795-520-177

 

<<< ZAPISY >>>